Zmień rozmiar czcionki:
Strona Główna arrow Wokanda
Wokanda

Wokanda na dzień: 28 i 29 czerwiec 2017 roku 

 

 

  • - sala rozpraw nr I i II mieszczą się na parterze budynku przy ulicy Krasińskiego 11;
  • - sala rozpraw nr III, IV, V i VI mieszczą się na piętrze budynku przy ulicy Krasińskiego 11;
  • - sala rozpraw nr VII mieści się na parterze budynku przy ulicy Sikorskiego 20;
  • - pokój nr 11 (tzw. "Niebieski pokój") mieści się na parterze budynku przy ulicy Krasińskiego 11 - wejście naprzeciw sali rozpraw nr II; 
  • - pokój nr 8 mieści się na parterze budynku przy ulicy Sikorskiego 20;
 

 

Uwaga:
Niniejsza wyciąg z wokandy zbiorczej Sądu Rejonowego w Skarżysku-Kamiennej stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).;


Wokanda na dzień: 28 czerwiec 2017 roku.

 

Sygnatura Sędzia przewodniczący posiedzeni Godzina roz Tryb Sala
Rusztyn-Rachwał Jolanta 13:00 Rozprawa IV
I C 374/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 12:10 Rozprawa IV
I C 387/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 11:45 Rozprawa IV
I C 390/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 12:40 Rozprawa IV
I C 394/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 14:30 Rozprawa IV
I C 425/16
Rusztyn-Rachwał Jolanta 12:45 Rozprawa IV
I C 436/16
Karp Irmina 08:45 Rozprawa III
I Co 169/17
Karp Irmina 12:30 Rozprawa III
I Co 94/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 13:30 Rozprawa IV
I Cps 19/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 09:00 Rozprawa IV
I Ns 163/17
Karp Irmina 15:00 Rozprawa III
I Ns 195/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 10:50 Rozprawa IV
I Ns 274/17
Karp Irmina 08:30 Rozprawa III
I Ns 284/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 08:40 Rozprawa IV
I Ns 333/17
Karp Irmina 11:00 Rozprawa III
I Ns 49/17
Karp Irmina 13:30 Rozprawa III
I Ns 564/13
Karp Irmina 09:00 Rozprawa III
I Ns 638/12
Rusztyn-Rachwał Jolanta 14:20 Rozprawa IV
I Ns 947/16
Rusztyn-Rachwał Jolanta 09:50 Rozprawa IV
I Ns 98/17
Rachwał Krzysztof 13:30 Posiedzenie jawne II
II K 118/17
Szewczyk Marcin 09:30 Rozprawa VI
II K 144/17
Urbaczka Ewa 13:00 Rozprawa V
II K 155/15
Urbaczka Ewa 09:00 Rozprawa V
II K 172/17
Urbaczka Ewa 14:00 Posiedzenie jawne V
II K 180/17
Rachwał Krzysztof 09:10 Rozprawa II
II K 188/17
Urbaczka Ewa 14:30 Rozprawa V
II K 207/17
Szewczyk Marcin 13:00 Rozprawa VI
II K 211/16
Urbaczka Ewa 12:00 Rozprawa V
II K 301/16
Szewczyk Marcin 11:00 Rozprawa VI
II K 34/17
Rachwał Krzysztof 12:00 Rozprawa II
II K 38/17
Urbaczka Ewa 11:00 Rozprawa V
II K 452/16
Rachwał Krzysztof 14:00 Rozprawa II
II K 576/15
Rachwał Krzysztof 11:10 Rozprawa II
II K 657/16
Rachwał Krzysztof 08:30 Posiedzenie jawne II
II Kp 151/17
Rachwał Krzysztof 13:30 Posiedzenie jawne II
II Kp 168/17
Lipieniecka Anna 10:00 Rozprawa VII
III Nsm 328/16
Lipieniecka Anna 09:00 Rozprawa VII
III Nsm 62/17
Lipieniecka Anna 14:20 Rozprawa VII
III Nsm 70/17
Lipieniecka Anna 12:00 Rozprawa VII
III RC 81/17
Lipieniecka Anna 13:40 Rozprawa VII
III RC 87/17
Lipieniecka Anna 13:00 Rozprawa VII
III RC 88/17
Lipieniecka Anna 12:30 Rozprawa VII
III RC 91/17

 

 

Wokanda na dzień: 29 czerwiec 2017 roku.

 

Sygnatura Sędzia przewodniczący posiedzeni Godzina ro Tryb Sala Wynik
Karp Irmina 11:40 Rozprawa IV
I C 12/14
Grobis Marcin 14:00 Rozprawa IV
I C 204/16
Grobis Marcin 12:20 Rozprawa IV
I C 211/17
Grobis Marcin 13:40 Rozprawa IV
I C 213/17
Grobis Marcin 11:00 Rozprawa IV
I C 261/17
Winiarska Małgorzata 14:30 Rozprawa III
I C 297/15
Grobis Marcin 09:10 Rozprawa IV
I C 638/16
Winiarska Małgorzata 11:40 Rozprawa III
I Co 317/17
Grobis Marcin 12:40 Posiedzenie jawne IV
I Cps 18/17
Winiarska Małgorzata 10:40 Rozprawa III
I Cps 25/17
Winiarska Małgorzata 09:00 Rozprawa III
I Ns 153/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 09:00 Rozprawa I
I Ns 16/16
Winiarska Małgorzata 09:20 Rozprawa III
I Ns 172/17
Winiarska Małgorzata 12:00 Rozprawa III
I Ns 202/16
Winiarska Małgorzata 10:20 Rozprawa III
I Ns 218/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 12:50 Rozprawa I
I Ns 273/17
Grobis Marcin 10:30 Rozprawa IV
I Ns 286/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 12:00 Rozprawa I
I Ns 305/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 13:10 Rozprawa I
I Ns 315/17
Grobis Marcin 11:30 Rozprawa IV
I Ns 317/17
Grobis Marcin 12:10 Rozprawa IV
I Ns 326/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 12:30 Rozprawa I
I Ns 328/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 14:15 Rozprawa I
I Ns 344/17
Winiarska Małgorzata 12:15 Rozprawa III
I Ns 369/17
Winiarska Małgorzata 11:20 Rozprawa IV
I Ns 377/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 09:45 Rozprawa I
I Ns 378/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 11:40 Rozprawa III
I Ns 385/17
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 13:30 Rozprawa I
I Ns 480/16
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 14:00 Rozprawa I
I Ns 524/16
Banaczkowska-Anyst Agnieszka 14:30 Rozprawa I
I Ns 587/16
Grobis Marcin 09:00 Rozprawa IV
I Ns 75/17
Szewczyk Marcin 13:00 Posiedzenie jawne VI
II K 119/17
Gromska Halina 15:15 Rozprawa V
II K 130/17
Szewczyk Marcin 12:15 Rozprawa VI
II K 174/17
Szewczyk Marcin 12:15 Posiedzenie jawne VI
II K 174/17
Gromska Halina 14:00 Posiedzenie jawne V
II K 177/17
Gromska Halina 13:10 Posiedzenie jawne V
II K 192/17
Szewczyk Marcin 14:15 Posiedzenie jawne VI Odwołana
II K 198/17
Szewczyk Marcin 09:10 Rozprawa VI
II K 209/17
Szewczyk Marcin 13:30 Posiedzenie jawne VI
II K 237/17
Gromska Halina 10:20 Rozprawa V
II K 446/16
Gromska Halina 09:00 Rozprawa V
II K 453/16
Rachwał Krzysztof 15:00 Rozprawa VI
II K 470/16
Szewczyk Marcin 10:50 Rozprawa VI
II K 631/16
Gromska Halina 11:30 Rozprawa V
II K 64/17
Szewczyk Marcin 10:20 Rozprawa VI
II K 641/16
Szewczyk Marcin 11:40 Posiedzenie jawne VI
II K 84/17
Fura Grzegorz 09:00 Posiedzenie jawne II
II Ko 1673/16
Gromska Halina 14:40 Posiedzenie jawne V
II Ko 308/17
Fura Grzegorz 09:30 Posiedzenie jawne II
II Ko 584/17
Fura Grzegorz 10:00 Posiedzenie jawne II
II Ko 585/17
Fura Grzegorz 10:30 Posiedzenie jawne II
II Ko 586/17
Fura Grzegorz 11:00 Posiedzenie jawne II
II Ko 587/17
Fura Grzegorz 11:30 Posiedzenie jawne V
II Ko 588/17
Fura Grzegorz 12:00 Posiedzenie jawne II
II Ko 594/17
Fura Grzegorz 12:30 Posiedzenie jawne II
II Ko 595/17
Fura Grzegorz 13:00 Posiedzenie jawne II
II Ko 597/17
Fura Grzegorz 13:30 Posiedzenie jawne II
II Ko 598/17
Fura Grzegorz 14:00 Posiedzenie jawne II
II Ko 599/17
Fura Grzegorz 14:30 Posiedzenie jawne II
II Ko 600/17
Fura Grzegorz 13:00 Posiedzenie jawne pok. 11 - "Niebieski"
II Kp 220/17
Gromska Halina 13:25 Rozprawa V
II W 131/17
Gromska Halina 13:00 Posiedzenie jawne V
II W 327/17
Gromska Halina 15:10 Posiedzenie jawne V
II W 361/17
Traliszewska Hanna 10:00 Rozprawa VII
III Nsm 118/17
Traliszewska Hanna 09:30 Rozprawa VII
III Nsm 155/17
Traliszewska Hanna 09:00 Rozprawa VII
III Nsm 162/17
Traliszewska Hanna 14:00 Rozprawa VII
III Nsm 163/17
Traliszewska Hanna 13:30 Rozprawa VII
III Nsm 211/17
Traliszewska Hanna 10:40 Rozprawa VII
III Nsm 219/17
Traliszewska Hanna 13:00 Rozprawa VII
III RC 109/17
Traliszewska Hanna 11:00 Rozprawa VII
III RC 248/16
Traliszewska Hanna 12:00 Rozprawa VII
III RC 62/17
Traliszewska Hanna 12:30 Rozprawa VII
III RC 84/17




Powyższe wokandy opracował Paweł Rzuchowski na podstawie danych z elektronicznego systemu repertoryjnego.