Zmień rozmiar czcionki:
Strona Główna
Wokanda

Wokanda na dzień: 16 i 17 styczeń 2019 r

 

 

  • - sala rozpraw nr I i II mieszczą się na parterze budynku przy ulicy Krasińskiego 11;
  • - sala rozpraw nr III, IV, V i VI mieszczą się na piętrze budynku przy ulicy Krasińskiego 11;
  • - sala rozpraw nr VII mieści się na parterze budynku przy ulicy Sikorskiego 20;
  • - pokój nr 11 (tzw. "Niebieski pokój") mieści się na parterze budynku przy ulicy Krasińskiego 11 - wejście naprzeciw sali rozpraw nr II; 
  • - pokój nr 8 mieści się na parterze budynku przy ulicy Sikorskiego 20;
 

 

Uwaga:
Niniejsza wyciąg z wokandy zbiorczej Sądu Rejonowego w Skarżysku-Kamiennej stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003 r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).;



Wokanda na dzień: 16 styczeń 2019 roku.

 

Sygnatura Sędzia przewodniczący posiedz Godzina rozp Sala
Rusztyn-Rachwał Jolanta 13:40 IV
I C 140/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 10:00 IV
I C 272/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 11:40 IV
I C 463/17
Rusztyn-Rachwał Jolanta 09:00 IV
I C 852/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 09:30 IV
I C 861/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 13:10 IV
I C 867/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 12:00 IV
I C 871/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 11:00 IV
I C 873/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 14:20 IV
I Ns 321/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 10:40 IV
I Ns 534/18
Rusztyn-Rachwał Jolanta 12:30 IV
I Ns 714/18
Urbaczka Ewa 09:00 V
II K 178/18
Szewczyk Marcin 09:30 VI
II K 338/17
Urbaczka Ewa 14:00 V
II K 424/18
Urbaczka Ewa 12:00 V
II K 569/18
Urbaczka Ewa 13:00 V
II K 588/18
Fura Grzegorz 09:00 II
II K 622/18
Urbaczka Ewa 15:00 V
II K 71/18
Szewczyk Marcin 10:40 VI
II K 732/18
Urbaczka Ewa 14:50 V
II K 762/18
Szewczyk Marcin 12:50 VI
II K 791/18
Fura Grzegorz 12:00 II
II Ko 1199/18
Szewczyk Marcin 09:20 VI
II Ko 1419/18
Szewczyk Marcin 12:30 VI
II Kp 266/18
Fura Grzegorz 12:40 II
II Kp 298/18
Urbaczka Ewa 11:30 V
II W 448/18
Fura Grzegorz 13:30 II
II W 689/18
Fura Grzegorz 14:00 II
II W 692/18
Lipieniecka Anna 12:20 VII
III Nsm 255/17
Lipieniecka Anna 10:30 VII
III Nsm 388/18
Lipieniecka Anna 13:20 VII
III Nsm 398/18
Lipieniecka Anna 11:30 VII
III Nsm 432/18
Lipieniecka Anna 11:00 VII
III Nsm 452/18
Lipieniecka Anna 13:50 VII
III Nsm 481/18
Lipieniecka Anna 10:50 VII
III Nsm 523/18
Lipieniecka Anna 14:10 VII
III RC 167/18
Lipieniecka Anna 09:00 VII
III RC 200/18
Lipieniecka Anna 14:30 VII
III RNs 7/19

Wokanda na dzień: 17 styczeń 2019 roku..

 

Sygnatura Sędzia przewodniczący p Godzina roz Sala Wynik
Winiarska Małgorzata 14:30 III
I C 284/18
Winiarska Małgorzata 13:10 III
I C 626/18
Winiarska Małgorzata 13:30 III
I Ns 406/18
Winiarska Małgorzata 09:00 III
I Ns 442/18
Winiarska Małgorzata 12:00 III
I Ns 650/18
Winiarska Małgorzata 10:30 III
I Ns 666/18
Gromska Halina 09:00 V
II K 418/18
Gromska Halina 14:10 V
II K 419/18
Gromska Halina 12:00 V
II K 691/18
Gromska Halina 15:10 V
II Ko 1391/18
Szewczyk Marcin 09:10 VI
II W 517/18
Szewczyk Marcin 10:40 VI Odwołana
II W 561/18
Szewczyk Marcin 12:40 VI
II W 586/18
Szewczyk Marcin 14:55 VI
II W 589/18
Szewczyk Marcin 09:55 VI
II W 593/18
Szewczyk Marcin 11:50 VI
II W 608/18
Szewczyk Marcin 13:15 VI
II W 633/18
Szewczyk Marcin 14:00 VI
II W 652/18
Szewczyk Marcin 09:05 VI
II W 748/18
Szewczyk Marcin 11:40 VI
II W 752/18
Traliszewska Hanna 11:00 VII
III Nkd 98/18
Traliszewska Hanna 10:00 VII
III Nsm 312/18
Traliszewska Hanna 10:30 VII
III Nsm 489/18
Traliszewska Hanna 09:00 VII
III Nsm 492/18
Traliszewska Hanna 12:30 VII
III Nsm 495/18
Traliszewska Hanna 13:30 VII
III Nsm 516/18
Traliszewska Hanna 13:00 VII
III Nsm 517/18
Traliszewska Hanna 09:30 VII
III RC 242/18
Traliszewska Hanna 14:00 VII
III RNs 230/18



Powyższe wokandy opracował Paweł Rzuchowski na podstawie danych z elektronicznego systemu repertoryjnego.